Partnerid

Meie toodete edasimüüjad

 
 

Mulla müük

Kvaliteetse mulla müük ja transport üle Eesti!

Meie mitmekesine tootevalik on välja töötatud koostöös praktikute ning haridus- ja teadusasutustega taimede soove arvestades. Matogardi poolt toodetud mullasegudes kasvavad viljakad, kõrge stressitaluvusega ja elujõulised taimed. Kõikides mullasegudes kasutame hobusesõnnikust valmistatud BIO-Komposti.Lisaks väikepakkidele müüb Matogard mulda ja komposti suures kotis (BigBagis - 1 m³)


Arvuta mulla kogus

Tulemus: m3

Teie päring on edukalt saadetud, võtame peatselt ühendust
Midagi läks valesti, proovi uuesti

Kui soovite rohkem teada saada,
esitage päring või helistage +372 447 5570

Toetused/koostöö

Projektid

 • Projekti taotlus EAS 2012 a. Ekspordi arendamise meetmes. Sihtturud algselt Läti-Leedu-Saksa. Projekti teostus periood 2013-2014 a. Sihtururiigid Läti-Leedu-Rootsi. Projekti toetusel osalesime Läti kevadisel aiandusmessil GARDEN FLORA aprill 2014 a. sügisesel Rootsi ELMIA GARDEN oktoober 2014. a. Regionaalarengu fondi toel oleme teostanud turuuuringud Leedu ja Rootsi sihturgudel.
 • Komposti tootmise arendamine

  Projekti periood 2017- 2019 Antud projekti raames osteti uuel tehnoloogial, suuremat mahtu ja laiemat pakendamisvõimalust võimaldavate komposti tootmise masinad. Tänu seadmete innovatiivsele tehnoloogiale on Matogardil võimalik kõrgemalt väärindada toormaterjalina kasutavat piirkonna sõnnikut. Projekti abiga soetati kompostivaalu katmist võimaldav innovatiivne katteriie, trummelsõel ja suure palli press. Projekti elluviimine aitas ettevõtte muuta jätkusuutlikumaks, muuta toodangut kvaliteetsemaks ning suurendada tootmis- ja müügimahte.

Meist

Matogard OÜ

Toodame erineva koostise ja happesusega kõrge kvaliteediga BIO-Kompostiga rikastatud mullasegusid. Oleme Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 27.jaanuaril 1994. aastal. Asume Tori vallas Pärnumaal


Matogardi missioon on meie toodangu kaudu pakkuda aednikule rahulolu ja naudingut läbi taimede kasvatamise protsessi. Kasutades Matogardi kasvumuldasid on taimed terved, tugevad, ilusad ja produktiivsed.
Matogardi visioon on olla bioloogiliselt mitmekesisust hindavate ja keskonnateadlikke klientide jaoks nr. 1 istutusmuldade tootja Põhja- Euroopas.
 • Bioloogiliselt aktiivsed tooted
 • Kõrge kvaliteet
 • Keskkonnasõbralikkus
 • Usaldusväärsus

 • +372 447 5570
  info@matogard.ee

  Kontakt

  Võta ühendust