Kes me oleme?

Asume Tori vallas Pärnumaal. Tori on Eestis tuntud suuresti tänu hobustele. Hobusesõnnikust toodetud BIO-Kompost on üks oluline komponent Matogardi mullasegude koostises.

Matogard OÜ toodab ja turustab istutusmuldasid nii taimedele kui lilledele.   Lillemuldade tootmises, pakendamises ja turustamises võime endid pidada üheks esimesteks Eestis.Toalillemuldade müügiga alustasime 1994. aastast. Olles kasvatanud Tori aiandis toa-ja potililli , tõdesime praktikas hobusesõnnikust valmistatud komposti kasulikkuses lillede kasvule, arengule, õitsemisele. Hobusesõnnikukomposti lisamisega mullasegudele tagame kasuliku mikrobioloogilise koosluse, toitained on taimedele kergemini omastatavad ning vähendame toitainete kastmisveega väljauhtumist (toitained on tugevamini seotud kui ainult mineraalväetistega väetamisel) Hobusesõnnikust valmistatud BIO-kompost on taimedele parima bioenergeetilise väärtusega. Taimed on haiguskindlamad ja taluvad paremini ebasoodsatest kasvutingimustest tingitud stressi

Missioon:

Matogardi missioon on meie toodangu kaudu  pakkuda  aednikule rahulolu ja naudingut läbi taimede kasvatamise protsessi. Kasutades Matogardi kasvumuldasid on taimed terved, tugevad, ilusad ja produktiivsed.

Väärtused:

Visioon

Matogardi visioon on olla bioloogiliselt mitmekesisust hindavate ja keskonnateadlikke klientide jaoks  nr. 1 istutusmuldade tootja Põhja- Euroopas.